EKO 180


Esinduslik eramu sobib avarust ja stiilsust hindavale perele. 180 m² maja on võimalik kasutades laia värvuste valikut ja erinevaid arhitektuurseid lisasid kujundada omanäoliseks ja teistest erinevaks puitarhitektuuri väärtustavaks eramuks. Maja mahutab vajadusel, lisaks saunale, kuus kuni seite tuba. Samuti leidub võimalus projekteerida EKO 180 kahepereeramuks.


Elumajade EKO 100, 120, 136, 144 ja 180 tööde kirjeldus etappide kaupa. 

Etappides loetletud tööd sisalduvad pakettide hinnas.


1. Etapp

VUNDAMENT

Valatakse armeeritud ja soojustatud plaatvundament koos r/b trepimademega ning soojuspumba alusega. Hind sisaldab soojustatud ja tsementkiudplaadiga kaetud ääredetaile, plaadi alust soojustust EPS 100 paksusega 150mm, vundamendi sisse paigaldatud vee- ja kanalisatsioonitorusid (Mulla- ja täitetööde tegelik maht täpsustatakse tööde käigus või geoloogiliste uuringute põhjal ja selle eest tasutakse täiendavalt pärast mullatööde lõppu).

2. Etapp

VÄLISSEINAD

Voodrilaud hööveldatud, kaetud Vivacolor Kolorexiga, puitroov 25mm, tuuletõke-
puitkiudplaat 10-13mm, kandev puitkarkass 45x145mm. Alumine vöö sügavimmutatud.

VAHELAETALAD, SARIKAD.

Paigaldatakse vahelaetalad 45x195 ja sarikad 50x200mm. Ematala on liittala 3x45x195, tugipost 145x145 täispuidust (lisana võimalik liimpuidust).

KATUS

Katusekate puralkattega profiilplekk, aluskate, roov 32x100 või 50x50mm. Tuulekastid kaetakse majaga sama tooni laudadega.

AVATÄITED

Aknad ja rõduuks plastraamidega, 3x klaaspaketiga, millest üks selektiivklaas. Paigaldatakse ajutine välisuks.

3. Etapp

KATUS JA KATUSLAGI

Katuslae kaldosa soojustus 200mm sarikate vahele, metallroov MP25 ja selle vahel soojustus 30mm. Kokku kaldosa soojustus 230mm. Katuslae horisontaalosas soojustuseks puistevill 400mm. Lagede kate kipsplaat 13mm. Paigaldatakse PVC või plekk vihmaveerennid ja torud.

VÄLISSEINAD

Postide vahel villsoojustus 150mm, metallroov 95mm ja villsoojustus 100mm, kokku 250mm.
Seinte kate kipsplaadist.

SISESEINAD

Metallkarkass 66mm, vahel heliisolatsioon mineraalvillast, kahel pool kipsplaat.

VAHELAGI

Talade peal puitlaastplaat 22mm, all metallroov MP25 ja kipsplaat. Lae vahel heliisolatsioon 50mm.

TREPP

Ehitatakse puidust trepikarkass koos ajutiste astmetega. Küljed kaetakse kipsplaadiga.

VESI JA KANALISATSIOON

Paigaldatakse majasisesed PVC vee- ja kanalisatsioonitorustikud. Vee väljavõtetele paigaldatakse kuulkraanid (va. duši otsad, mis lõpevad korgiga). Kanalisatsioonitorud lõpevad korkidega. Maja 1. korruse välisseinale paigaldatakse üks veevõtukoht kuulkraaniga. Hind ei sisalda veemõõtjat, veemõõdusõlme ja välitrasse.

ELEKTRITÖÖD

Tellija koostab elektriprojekti lähteülesande ja selle põhjal tehakse elektriprojekt. Paigaldatakse majasisesed elektrijuhtmed, harukarbid, elektrikilp ja ühendatakse maanduskontuuriga.

4. Etapp

SISEUKSED

Valged sileuksed koos käepidemetega. Ukse piirdeliist MDF.

VÄLISUKS

Paigaldatakse Haapsalu Uksetehase soojustatud välisuks (hind kuni 600€) koos lukkudega (BODA,ASSA) ja käepidemetega. Ajutine uks tagastatakse ehitajale.

PÕRAND

I korrusel 50mm betoonivalu. Eluruumides (kõigis pealeWC ja pesuruumi) laminaatparkett maksumusega kuni 10€/m2, piirdeliistud MDF.

WC JA PESURUUM

Lae ja seinte kipsplaat pahteldatakse ja töödeldakse niiskustõkkega. Ülemine osa seinast ja lagi värvitakse niiskuskindla värviga. I korrusel sein kõrguseni 195cm, II korrusel 120cm ja põrand kaetakse keraamiliste plaatidega hinnaga kuni 10€/m2. Mustriga, mosaiik- ja diagonaalplaatimine lisatasu eest. Pesuruumi põrandal ja vastavalt nõuetele ettenähtud seintes hüdroisolatsioon. Välisseintesse paigaldatakse kohtventilaatorid.

TREPP

Paigaldatakse männi liimpuidust lakitud trepiastmed. Astmete esiserv tugevdatud kõva lehtpuiduga (kask).

SEINAD JA LAED

Seinad ja laed pahteldatakse ja värvitakse 2x akrüüllateks värviga.

ELEKTRITÖÖD

Paigaldatakse el. veeboiler 100 l, õhksoojuspump ja ventilaatorid vastavalt projektile. Paigaldatakse lihtsa vormiga valged lülitid ja pistikupesad. Pistikupesasid hinnas arvestatud 24 (välisseintes pinnapealsed,siseseintes süvistatud). Valgustuspunkte ja lüliteid arvestatud igas ruumis üks. Välisseinale paigaldatakse 2 valgustuspunkti ja 1 niiskuskindel 220v pesa. Valgustuspunkt lõpeb väljatoodud juhtmega. Televisioonikaabel viiakse elutoast katuse alla. Seinas TV pistikupesa. Telefonile 1 pesa. Elektriarvesti ei kuulu hinnaarvestusse.HINNAKIRI

  Populaasrsemad siselahendused
EKO 180 sisevaadeEko 180
Eko 180 Muugal
Eko 180 kahepereelamu Haabneemel

EKO 180 Muugal