EKO 88EKO 88_eest_otsav_88.pdf
EKO 88_tagant_88.pdf
EKO 88_pohi_88.pdf

Elumajade EKO 88 tööde kirjeldus etappide kaupa.


1. Etapp

VUNDAMENT

Valatakse armeeritud ja soojustatud plaatvundament koos r/b trepimademega ning soojuspumba alusega. Hind sisaldab soojustatud ja tsementkiudplaadiga kaetud ääredetaile, plaadi alust soojustust EPS 100 paksusega 150mm, vundamendi sisse paigaldatud vee- ja kanalisatsioonitorusid (Mulla- ja täitetööde tegelik maht täpsustatakse tööde käigus või geoloogiliste uuringute põhjal ja selle eest tasutakse täiendavalt pärast mullatööde lõppu).

2. Etapp 

VÄLISSEINAD

Voodrilaud hööveldatud, kaetud Vivacolor Kolorexiga, puitroov 25mm, tuuletõke-
puitkiudplaat 10-13mm, kandev puitkarkass 45x145mm. Alumine vöö sügavimmutatud.

KATUS

Katuse kandekonstruktsiooniks on fermid, mille alumise vöö külge kinnitub lagi. Katusekate puralkattega profiilplekk, aluskate, roov 32x100 või 50x50mm. Tuulekastid kaetakse majaga sama tooni laudadega.

AVATÄITED

Aknad ja rõduuks plastraamidega, 3x klaaspaketiga, millest üks selektiivklaas. Paigaldatakse ajutine välisuks.

3. Etapp

LAGI

Lae soojustuseks on soojustuseks puistevill 400mm. Lagede kate kipsplaat 13mm metallkarkassil. Paigaldatakse PVC vihmaveerennid ja torud.

VÄLISSEINAD

Postide vahel villsoojustus 150mm, metallroov 95mm ja villsoojustus 100mm, kokku 250mm. Seinte kate kipsplaadist.

SISESEINAD

Metallkarkass 66mm, vahel heliisolatsioon mineraalvillast, kahel pool kipsplaat.

VESI JA KANALISATSIOON

Paigaldatakse majasisesed PVC vee- ja kanalisatsioonitorustikud.Vee väljavõtetele paigaldatakse kuulkraanid (va. duši otsad, mis lõpevad korgiga). Kanalisatsioonitorud lõpevad korkidega. Maja 1. korruse välisseinale paigaldatakse üks veevõtukoht kuulkraaniga. Hind ei sisalda veemõõtjat, veemõõdusõlme ja välitrasse.

ELEKTRITÖÖD

Tellija koostab elektriprojekti lähteülesande ja selle põhjal tehakse elektriprojekt. Paigaldatakse majasisesed elektrijuhtmed, harukarbid, elektrikilp ja ühendatakse maanduskontuuriga.

4. Etapp

SISEUKSED

Valged sileuksed koos käepidemetega. Ukse piirdeliist MDF.

VÄLISUKS

Paigaldatakse Haapsalu Uksetehase soojustatud välisuks (hind kuni 600€) koos lukkudega (BODA, ASSA) ja käepidemetega. Ajutine uks tagastatakse ehitajale.

PÕRAND

50mm betoonivalu. Eluruumides (kõigis peale WC ja pesuruumi) laminaatparkett maksumusega kuni 10€/m2, piirdeliistud MDF.

WC JA PESURUUM

Lae ja seinte kipsplaat pahteldatakse ja töödeldakse niiskustõkkega. Ülemine osa seinast ja lagi värvitakse niiskuskindla värviga. Sein kõrguseni 195cm ja põrand kaetakse keraamiliste plaatidega hinnaga kuni 10€/m2. Pesuruumi põrandal ja vastavalt nõuetele ettenähtud seintes hüdroisolatsioon.

SEINAD JA LAED

Seinad ja laed pahteldatakse ja värvitakse 2x akrüüllateks värviga.

ELEKTRITÖÖD

Paigaldatakse el. veeboiler 100-l, õhksoojuspump ja ventilaatorid vastavalt projektile. Paigaldatakse lihtsa vormiga valged lülitid ja pistikupesad. Pistikupesasid hinnas arvestatud 20 tk (välisseintes pinnapealsed, siseseintes süvistatud). Valgustuspunkte ja lüliteid arvestatud igas ruumis üks. Välisseinale paigaldatakse 2 valgustuspunkti ja 1 niiskuskindel 220v pesa. Valgustuspunkt lõpeb väljatoodud juhtmega. Televisioonikaabel viiakse elutoast katuse alla. Seinas TV pistikupesa. Telefonile 1 pesa. Elektriarvesti ei kuulu hinnaarvestusse.


HINNAKIRI